نیاز شدید بازار: افرادی که برای مشکلات بیزینس، راهکارهای تجویزی ارائه بدهند

در عصر داده و هوش مصنوعی زندگی می کنیم. همه ما می دانیم که استفاده شرکت ها از داده، فرصت های نامحدودی را برای ایجاد ارزش برای آن ها فراهم کرده است.

با الگوریتم های توسعه یافته می توانیم موارد زیادی را پیش بینی کنیم ولی هنوز به بلوغ کافی برای تجویز راه حل نرسیده ایم. برای اینکه به یک تجویزگر قهار تبدیل شویم می بایست مجهز به مهارت های تحلیلی شویم. همه ما باید خودمان را برای حل مسائل تجویزی آماده کنیم.

دنیا نیاز شدیدی به افرادی دارد که بتوانند مشکلات بیزینس را درک و راهکاری های تجویزی ارائه دهند؛ در حقیقت نیاز به افرادی با مهارت بالای تفکر تحلیلی دارد.

Creating value through analytical decision-making

اکثر شرکت ها هنوز نتوانسته اند از طریق داده ها یا هوش مصنوعی به صورت پایدار و منظم ارزش آفرینی کنند.

مطالب مرتبط

چگونه پولدار شویم؟ (ناوال راویکانت)

ناوال راویکانت رشته توییت معروفی داره با این عنوان که “چگونه پولدار شویم (بدون شانس)” که در عین سادگی و کوتاهی، بسیار آموزنده است و می‌تونه یادآور نکات و مطالب حائز اهمیت بسیاری باشه. در ادامه چند مورد از این توییت‌ها که بیش از بقیه دوست داشتم رو براتون خواهم نوشت. به دنبال ثروت باشید؛ […]

در دنیایی زندگی میکنیم که بالای ۹۰ درصد مردم فلج ذهنی هستند!

چرا می گویم درصد بسیار بالایی از مردم دنیا فلج ذهنی هستند؟ اطرافت را نگاه کن. مردم صبح تا شب در حال تلف کردن وقت خودشان هستند. صبح تا شب در حال توجه به چیزهای چرت و پرت و پرسه زدن در شبکه های اجتماعی هستند. با این شرایط، اصلا کار پیچیده ای نیست که […]

چه موقع بهترین احساس را از زندگی داریم؟

به نظر من زمانی بهترین احساس را از زندگی داریم که اولا دنبال کارهایی باشیم که بهشون علاقمندیم و ثانیا بر امور زندگی تسلط و کنترل داشته باشیم. برنامه ریزی برای یادگیری یک مهارت مورد علاقه و دنبال کردن علاقه هایمان، بهترین احساسی است که یک شخص می تواند در طول زندگی داشته باشد.