راز موفقیت؟ انجام فعالیت‌های اهرمی

صاحبان کسب‌و‌کارهای موفق برای اینکه زمان ذخیره کنند، پول خرج می‌کنند. بنابراین باید مطمئن شوید که وقت خودتان را صرف چیزی می‌کنید که بیشترین تأثیر را دارد. به آن چیز فعالیت‌های اهرمی می‌گویند.

چه کاری است که اگر ۱۰ درصد آن را بهبود دهید، اثر نمایی بر روی نتایج و درآمد شما می‌گذارد؟

ما نیاز به بهبود نمایی داریم، نه تدریجی.

یکی از مهارت‌هایی که می‌تواند منجر به بهبود نمایی شود و یک فعالیت اهرمی محسوب می‌شود، بلد بودن بازاریابی و مذاکره است. چه مهندس باشید و چه دکتر و بازاری، باید حتما این دو مهارت را یاد بگیرید.

اگر می‌خواهید موفق‌تر باشید، باید از این به بعد به چیزهایی که بیشترین اهرم را به شما می‌دهند توجه کنید و آنها را توسعه دهید.

* بخشی از این نوشته از کتاب “طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک: آلن دیب” برداشته شده است.

طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک

اینجا …
شروع آینده موفق شغلی من است!

مطالب مرتبط

فرد مولد ثروت

به چه کسی فرد مولد ثروت گفته می شود؟

وقتی بتوانی علایق و استعدادهای خودت را در مسیرِ حل مسائل مردم و درآمدزایی از این طریق هدایت کنی، یعنی شما مولدِ ثروت هستی. جهان به گونه ای طراحی شده که بیشترین پاداش های خود را به افرادی می دهد که مسائل اساسی تری را حل می کنند. بنابراین استعدادها، مهارت ها و علائق خود […]

متخصص تحلیل داده

مهارت پولساز؛ متخصص تحلیل داده

باور کنید شخصی که بتواند با تحلیل داده‌ها و اطلاعات یک کسب‌و‌کار، قدم‌های اجرایی برای افزایش فروش و سود طراحی کند، بسیار کمیاب است. مثلاً یک تحلیلگر داده، بر اساس محصولی که امسال پرفروش بوده، پیشنهاد طراحی محصولی را می‌دهد که سال آینده ۲ برابر فروش داشته باشد. این مهارت خیییلی کمیابه و شدیداً هم […]