درآمد ارزی در مهندسی نفت

سایت پرومایزر را مرجع مهندسی بهره‌برداری نام‌گذاری کرده و در حال ایجاد یک امپراطوری در زمینه مهندسی بهره‌برداری هستم. هدفم کسب “درآمد ارزی در مهندسی نفت” است.

هدف نهایی یک مهندس بهره‌بردار، بهینه‌سازی تولید است که من نیز در پی همین هدف هستم ولی با این تفاوت که قصد دارم تمام کارهایم داده-محور باشند.

پیشنهاد برای مطالعه: مهندسی بهره‌برداری؛ توضیحات کامل در مورد شرایط کاری من

تا به حال آموزش نرم‌افزارهای مختلف مهندسی بهره‌برداری را در سایت پرومایزر قرار داده‌ام (سفیر، پراسپر، پایپ سیم، امراد). ویدئوهای دروس مهندسی بهره‌برداری و چاه‌آزمایی را نیز ضبط کرده‌ایم.

اما این پایان کار نیست.

در حال برنامه‌ریزی برای ورود به بازار آموزش بین‌المللی هستم. تصمیم دارم تمام آموزش‌ها را با کیفیت علمی بسیار عالی به زبان انگلیسی تدریس کنم و به درآمد ارزی دست پیدا کنم.

چند روز پیش در یک سایت آرژانتینی مشاهده کردم که قیمت یک کورس آنلاین ولتست، 1050 دلار آمریکاست (این لینک). با قیمت امروز ارز، چیزی حدود 15 میلیون و 750 هزار تومان می‌شود! این یک مثال بسیار عینی از داشتن درآمد ارزی در مهندسی نفت می‌باشد.

درآمد ارزی در مهندسی نفت

آدم با دیدن این روش‌های کسب درآمد به فکر فرو می‌رود.

تنها راه فرار از شرایط اقتصادی سخت در ایران، داشتن درآمد ارزی هست. والسلام!

پیش شرط تمام حرف‌هایی که زدم این است که زبان انگلیسی خودم را تقویت کنم. از امروز استارت می‌زنم!

آینده و پول در اختیار مهندس نفت هیبریدی است

اینجا …
شروع آینده موفق شغلی من است!

مطالب مرتبط

آزادی مالی

سال 99، سال “جهش مالی”

سال 99 را سال “جهش مالی” نامگذاری کرده‌ام! امسال دو هدف عمده برای خودم تعیین کرده‌ام: افزایش مهارت افزایش درآمد در سال پیشرو که سال جهش مالی هست، به تنها چیزی که فکر می‌کنم پول و افزایش درآمد هست. تمرکز ویژه‌ای هم بر روی ایجاد کسب‌و‌کار آنلاین، کار در خانه و همچنین کسب درآمد ارزی […]

ایده کسب درآمد در رشته مهندسی نفت (حوزه آموزش)

چطوری میشه در رشته مهندسی نفت درآمد جانبی داشت؟

سوالی که بارها از من شده این است که چطوری میشه در رشته مهندسی نفت درآمد جانبی داشت؟ یکی از بهترین حوزه‌ها برای کسب درآمد، حوزه پر مخاطب آموزش مهندسی نفت است. من سال‌هاست در این حوزه کار می‌کنم و ویدئوهای آموزشی درسی و نرم‌افزاری زیادی ضبط کرده‌ ام. اول از همه این لینک رو باز کنید […]

کسب درآمد جانبی در رشته مهندسی نفت (حوزه آموزش)

آینده شغلی مهندسی نفت در ایران

یکی از دغدغه‌های اصلی دانشجویان مهندسی نفت این است که آینده شغلی مهندسی نفت در ایران چگونه است و در حال حرکت به چه سمتی هستیم؟ پیشنهاد برای مطالعه: بازار کار مهندسی نفت چطوره؟ پیشنهاد برای مطالعه: بهترین گرایش مهندسی نفت در حال حاضر چیست؟ در دوران رکود و پایین بودن قیمت نفت دو فرصت […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *